Rok szkolny 2023/2024
Plan konsultacji dla uczniów i ich rodziców prowadzonych przez nauczycieli Szkoły Podstawowej im. płk. Mariana Sołtysiaka „Barabasza” w Daleszycach w roku szkolnym 2023/2024
Godzina dostępności/konsultacji.
L.p.
Imię i nazwisko nauczyciela
Dzień tygodnia
Godzina
1.
Mądzik Maciej
czwartek
13.00 – 14.00
2.
Rzepecka Teresa
poniedziałek
13.00 – 14.00
3.
Kosmala Monika
wtorek
13.00 – 14.00
4.
Satro Barbara
poniedziałek
13.00 – 14.00
5.
Arabasz Sylwia
czwartek
7.50 – 8.50
6.
Baćkowska Magdalena
poniedziałek
14.05 – 15.05
7.
Banaszek Beata
piątek
13.15 – 14.15
8.
Baran Agnieszka
poniedziałek
12.30 – 13.30
9.
Bieniasz Anna
poniedziałek
10.30 – 11.30
10.
Brelak Justyna
środa
12.00 – 13.00
11.
Fortuńska Elżbieta
piątek
7.45 – 8.45
12.
Golmento Agnieszka
czwartek
13.15 – 14.15
13.
Gołuchowska Aneta
czwartek
7.45 – 8.45
14.
Guz Anna
poniedziałek
7.45 – 8.45
15.
Jamioł Edyta
poniedziałek
7.45 – 8.45
16.
Janaszek Agnieszka
poniedziałek
13.30 – 14.30
17.
Janic Agnieszka
poniedziałek
14.05 – 15.05
18.
Karyś Henryka
piątek
7.50 – 8.50
19.
Kiślak Jowita
czwartek
11.15 – 12.15
20.
Kłosowicz Barbara
poniedziałek
13.00 – 14.00
21.
Kułaga Małgorzata
poniedziałek
13.30 – 14.30
22.
Lucińska Małgorzata
środa
13.15 – 14.15
23.
Łatasiewicz Beata
czwartek
12.15 – 13.15
24.
Maciejewska Agnieszka
piątek
7.45 – 8.45
25.
Ks. Majewski Adam
wtorek
10.30 – 11.30
26.
Michalecka Agnieszka
wtorek
10.30 – 11.30
27.
Młynarczyk Agnieszka
poniedziałek
środa
13.30 – 14.00
14.10 – 14.40
28.
Mochocka Agata
poniedziałek
15.00 – 16.00
29.
Mochocka Martyna
piątek
15.00 – 16.00
30.
Ks. Moćko Przemysław
poniedziałek
10.30 – 11.30
31.
Naszydłowska Jolanta
środa
14.05 – 15.05
32.
Niechciał Iwona
wtorek
12.30 – 13.30
33.
Olejarczyk Joanna
wtorek
14.05 - 15.05
34.
Oszczepalska Aneta
poniedziałek
14.05 – 15.05
35.
Pakuła Anna
środa
12.15 – 13.15
36.
Pala Joanna
piątek
14.05 – 15.05
37.
Piątek Katarzyna
poniedziałek
13.00 – 14.00
38.
Pietruch Małgorzata
piątek
11.20 – 12.20
39.
Puchała Robert
piątek
10.30 – 11.30
40.
Romanowski Waldemar
poniedziałek
13,10 – 14,10
41.
Różalska Martyna
środa
13.10 – 14.10
42.
Rusak Jolanta
poniedziałek
14.00 – 15.00
43.
Ruszkowski Cezary
środa
13.20 – 14.20
44.
Sójka Barbara
piątek
13.00 – 14.00
45.
Stachurska Monika
poniedziałek
czwartek
11.30 – 12.00
13.30 – 14.00
46.
Stępień Ewa
poniedziałek
czwartek
13.30 – 14.00
13.30 – 14.00
47.
Szczepaniak Katarzyna
środa
13.10 – 14.10
48.
Ściegienny Joanna
poniedziałek
7.45 – 8.45
49.
Świder Edyta
środa
14.05 – 15.05
50.
Ungier Patrycja
wtorek
11.30 – 12.30
51.
Zwierzyńska Agnieszka
poniedziałek
7.45 – 8.45